Літературний вояж «Я виріс серед співанок, казок та сопілок…» (до145-я з дня нар. М.Черемшини)

«Я вірю, я певний, що вільний геній

цього народу створить

нову національну культуру…»

Марко Черемшина

Іван Семанюк, ввійшовши в українську літературу під псевдонімом Марко Черемшина,збагатив українське красне письменство високомистецькими творами, художній рівень яких не поступається найкращим європейським зразкам. Глибокий знавець селянського життя і побуту, він у своїх психологічно витончених новелах показав колоритну панораму життя прикарпатського села кінця ХІХ - початку ХХ ст., його обурення проти гніту та сваволі.

З метою популяризації життя і творчості українського письменника Марка Черемшини та з нагоди відзначення 145-річчя від дня його народження у Публічній  бібліотеці Тлумацької ОТГ проведено літературний вояж  «Я виріс серед співанок, казок та сопілок…».

Відвідувачі бібліотеки мали можливість помандрувати по творчості  Марка Черемшини, послухати його слово про себе, мовлене в «Автобіографії», поринути  у світ його прози, а також ознайомитись з  виданнями, які розкривають життєвий та творчий шлях письменника.