Шановні медичні працівники!

Дата: 14.06.2019 15:55

Прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом – днем медичного працівника!

Здоровя – головне багатство, без якого неможливе щасливе і повноцінне життя, тому Ваша праця завжди була  і залишається затребуваною і шанованою. Від Вашої кваліфікації і професіоналізму багато чого залежить у справі збереження здоров’я людей. У людини немає нічого дорожчого за життя і здоров’я, і саме Вам, медикам, ми ввіряємо його з широкою вірою і надією на допомогу.

Сьогодні в нашій країні відроджується увага до сфери охорони здоровя. У  заклади охорони здоровя надходить сучасне обладнання та нові технології. Однак, техніка - це тільки придаток до розуму, знань і таланту лікаря, до терпіння і уваги медичного персоналу, коли цілющим стає кожне слово, людська підтримка і розуміння, які надаються пацієнтові.

Особливу вдячність хочеться висловити тим, хто і в святковий день буде знаходитись на робочому місці – чергувати в лікарнях, пологових будинках, в бригадах «швидкої допомоги»  та інших медичних установах.

У всі часи Ваша робота залишається найбільш милосердною, що вимагає самопожертви та особливої доброти до людей.

Бажаю Вам та всім Вашим колегам здоров’я, благополуччя в родинах, стабільності і довгоочікуваного миру у нашому суспільстві, щоб медики з найбільшою віддачею змогли застосовувати свій досвід, знання та вміння в справі захисту здоров’я та життя людей.

З повагою,

Міський голова

Тлумацької міської ОТГ                                                          Роман Круховський