Фестиваль «Зелен-розмай» пройшов у селі Вікняни

Дата: 18.06.2019 11:08

16 червня в Україні святкували День Святої Трійці, що є дуже веселим і радісним святом. День Святої Трійці вважається днем народження Святої Вселенської соборної апостольської Церкви. Також це свято присвячене сходженню Святого Духа на послідовників Христа.Повсякчас українці на Зелені свята прикрашають свої оселі гілками дерев і запашними травами, адже зелень і квіти символізують відродження всього живого на землі. З цим днем пов'язано багато народних звичаїв і обрядів.

В світлий день Святої Трійці в селі Вікняни Тлумацької ОТГ пройшов фестиваль «Зелен-розмай», який подарував жителям та гостям села хороший настрій, позитивні емоції та яскраві враження.

На сцені лунали пісні у виконанні господарів свята, а також аматорських фольклорних колективів з сіл Королівка, Колінці, Надорожна та міста Тлумача. Свої музичні вітання глядача подарували солісти Галина Водославська, Ольга Красняк, Василь Чемерис, Петро Круховський та сестри Михайленко.

Міський голова Роман Круховський подякував організаторам та учасникам фестивалю, а начальник відділу культури та туризму Іванна Ковбас нагородила аматорів народного мистецтва подяками за участь у святі.

На завершення заходу усі учасники фестивалю спільно заспівали пісню «Многая літа», а святкове дійство продовжили масові гуляння під супровід живої музики.