Патронат над дитиною – нова форма офіційного працевлаштування

Дата: 20.06.2019 10:21

Уже втретє цього року, 19 червня  в Тлумацькій районній  філії  Івано-Франківського обласного центру зайнятості, проведений профконсультаційний захід «Нові форми сімейного виховання дітей – нова робота для батьків».
   В цьому заході взяли участь начальник відділу у справах дітей Тлумацької РДА Валерій Семків  та директор Тлумацького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галина Дудій. Відкриваючи  захід, заступник директора - начальник відділу надання соціальних   послуг   Тлумацької  філії Івано- Франківського обласного   центру  зайнятості Василь  Кебрин відмітив, що
сімейний патронат – це не тільки забезпечення прав дітей, які з певних причин опинилися в складних життєвих умовах, а й один із способів офіційного працевлаштування.

Валерій Семків та Галина Дудій проінформували присутніх про нові види соціальної зайнятості, такі як соціальний патронат над дитиною та прийомна сім’я, які вимагають не лише професійних здібностей, а ще й високих моральних якостей. На основі презентації учасники семінару розглянули основні питання із за провадження патронату та прийомної сім’ї, ознайомилися із успішними практиками діяльності патронатних та прийомних сімей в Україні.

Всім присутнім були роздані інформаційні буклети та методичні матеріали.