Шановні Державні службовці!

Дата: 21.06.2019 17:09

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби!

Зі здобуттям Україною незалежності поняття державної служби набуло принципово нового значення. Адже саме діяльність державних службовців відігравала винятково важливу роль в розбудові державності. Кожен з Вас, на своєму місці, виступає єднальною ланкою між владою і народом, знає його біди та проблеми, шукає шляхи їх вирішення. Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві.
    Сьогодні Уряд робить рішучі кроки для впровадження реформ. Серед них – реформування державної служби, яке має розглядатися у тісному поєднанні з адміністративною та адміністративно-територіальною реформами.
Ці перетворення направлені на те, щоб підняти авторитет державної служби, авторитет влади в цілому, забезпечити ефективне функціонування державного механізму, досягнення європейських стандартів рівня життя громадян.

Нехай Ваш професіоналізм, старанність, розуміння  та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям. Нехай Ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку країни, а родинне тепло, злагода та достаток допомагають у виконанні нелегкого й почесного професійного обов’язку. Бажаю Вам щасливих днів і плідних справ та легких життєвих доріг.

Хай Бог допомагає всім Вам у добрих планах і починаннях, а кожен день приносить задоволення від результатів своєї діяльності.

З повагою,

Міський голова

Тлумацької міської ОТГ                                                                          Роман Круховський