Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ

Дата: 24.06.2019 11:25

Сьогодні, 24 червня, в приміщенні читального залу Народного дому м. Тлумача, під головуванням міського голови Романа Круховського та керуючого справами виконавчого комітету міської ради Ігоря Одуда, відбулось засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади. В роботі засідання виконкому взяли участь секретар міської ради Ігор Денькович, перший заступник міського голови Андрій Радовець та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігор Мандар.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуті питання про затвердження перспективного плану роботи виконавчого комітету на ІІ-ге півріччя 2019 року, про передачу на баланс КП "Міське комунальне господарство" матеріальних цінностей, про затвердження плану заходів з підготовки навчальних закладів населених пунктів Тлумацької міської ОТГ до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр., про присвоєння поштової адреси та про  надання одноразової матеріальної допомоги.

З розглянутих питань прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства.