ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ОСВІТИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ, КУЛЬТУРИ, ДУХОВНОСТІ, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ, СПОРТУ, ТУРИЗМУ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ ГРОМАДЯН

Дата: 25.06.2019 09:43

Під  головуванням голови постійної комісії міської ради з питань регламенту, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури,  духовності, молодіжної політики, спорту, туризму та захисту прав громадян О. Мельник, за участі секретаря міської ради І.Деньковича та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів І. Мандара сьогодні, 25 червня, в приміщенні міської ради відбулося засідання профільної комісії.

На порядку денному засідання комісії депутатами міської ради розглядались питання  про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Тлумацького відділення поліції Коломийського відділу ГУНП в Івано-Франківській області на території Тлумацької міської ОТГ, про затвердження антикорупційної програми Тлумацької міської ради ОТГ на 2019-2020 роки, про затвердження Положення про електронні петиції, про затвердження Положення про звітування міського голови, старост, виконавчих органів, постійних комісій та депутатів Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади, про затвердження Положення про  порядок використання шкільного автобуса, про деякі питання щодо надання освітніх послуг в закладах загальної середньої освіти Тлумацької міської ради об’єднаної  територіальної  громади ОТГ,  про представлення на присвоєння почесного звання «Мати – героїня».

Комісія опрацювала всі звернення, оформили висновки, внесли уточнення та пропозиції, підготували проекти рішень, які  будуть розглянуті на засіданні тридцять першої сесії Тлумацької ОТГ, що відбудеться 27 червня 2019 року.