ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 27.06.2019 09:12

Про промислове виробництво

в Івано-Франківській області у січнітравні 2019 року

Головне управління статистики інформує. У січнітравні 2019р. індекс промислової продукції в області склав 97,9% (в Україні – 100,9%).

На підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів порівняно із січнем–травнем 2018р. індекс промислової продукції становив 103,9%, переробної – 93,4%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 97%.

Збільшення випуску продукції проти січня–травня 2018р. одержано у добуванні сирої нафти та природного газу на 4,6%, виробництві напоїв – на 8,5%, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 9,2%. Разом з тим, спостерігалося зменшення випуску продукції у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 32,2%), текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 29,9%), харчових продуктів (на 17,5%), у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 14,5%), гумових і пластмасових виробів (на 3,7%), хімічних речовин і хімічної продукції (на 3,6%), у виробництві, передачі та розподіленні електроенергії (на 2%), машинобудуванні (на 0,4%).

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

При використанні інформації посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

Виробництво будівельної продукції підприємствами

Івано-Франківської  області у січнітравні 2019 року

Головне управління статистики інформує. У січні–травні 2019р. обсяг виробленої будівельної продукції підприємствами області склав 896,9млн.грн, або 1,7% загальнодержавного обсягу будівництва. За обсягом виробленої будівельної продукції Івано-Франківщина посіла 13 місце серед регіонів України.

Індекс будівельної продукції порівняно з січнем–травнем 2018р. становив 97,6%. Зведення  будівель у січні–травні 2019р. порівняно з  січнем–травнем попереднього року збільшилося  на 25,2%,  у  тому числі житлових –  у 1,7 раза.  Водночас, будівництво нежитлових будівель скоротилося на 3,5%. ,Індекс  будівництва інженерних споруд склав 74,5%.

Обсяги нового будівництва, реконструкції та технічного  переоснащення становили 79,8% від загального обсягу виробленої будівельної продукції, капітального і поточного ремонту – 13,3% та 6,9% відповідно.

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області  ОБОВ’ЯЗКОВЕ.