Шановна молоде!

Дорогі юнаки і дівчата!

Щиро та сердечно вітаю усіх молодих душею з прекрасним літнім святом – Днем молоді.

Молодь завжди є окрасою, надією і рушійною силою суспільства. Для тих, хто молодий тілом і душею, хто живе яскраво, повноцінно і цікаво, немає нічого недосяжного.

Ваші вміння, знання, талант і молодеча енергія конче необхідні нашій країні, а ваш патріотизм, почуття громадянської і людської гідності є надійною запорукою її інтелектуального, культурного й економічного розквіту.

Переконаний, що ви успішно реалізуєте свої таланти, примножите культурний та духовний спадок багатьох поколінь нашого народу, утвердите авторитет України в світі.

Бажаю всім здоров’я, справжнього кохання, здійснення мрій і задумів.

Вірю у Ваше майбутнє і вашу щасливу долю.

З повагою,

Міський голова

Тлумацької міської ради ОТГ                                                                        Роман Круховський