Молодіжний тріумф з нагоди 23-ї річниці Конституції України

Дата: 01.07.2019 11:43

День Конституції  України — державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України того ж дня 1996 року.

День Конституції України — єдине державне свято, закріплене в самій Конституції.

У червні 1996 року депутати Верховної Ради ухвалили Конституцію України. Це сталося на п'ятий рік після проголошення незалежності. Народні обранці працювали усю ніч з 27 на 28 червня — загалом безперервно 23 години. Під час голосування «ЗА» висловилися 315 парламентарів.

З нагоди 23-ї річниці проголошення Конституції України 27 червня в Тлумацькому народному дому пройшов святковий концерт та Молодіжний тріумф, в рамках якого було вручено нагороди кращим молодим спеціалістам Тлумацької міської ОТГ.

Розпочався захід Гімном України, після чого вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих за волю України, а члени молодіжної ради Тлумацької ОТГ поклали квіти до Пам’ятника борцям за волю України.

Продовженням свята стало урочисте нагородження в рамках Молодіжного тріумфу кращої молоді Тлумацької міської ОТГ, а саме:

Василя Гузія - Тлумацька міська рада ОТГ;

Романюк Марію – КНП «Центр первинної медичної допомоги»;

Анатолія Голубчака – Тлумацька дитяча музична школа;

Боніковську Ольгу – відділ культури та туризму Тлумацької ОТГ;

Брезіцьку Галину – ДНЗ «Дюймовочка»;

Ковбас Марію – ДНЗ «Сонечко»;

Цуркан Галину – Тлумацька ЗОШ І-ІІІ ст.;

Павлюк Інну – Тлумацький будинок дитячої та юнацької творчості;

Іванюка Ігоря – депутат Тлумацької міської ради ОТГ;

Павлик Ірину – відділ освіти, молодіжної політики та спорту Тлумацької ОТГ;

Шешорак Тетяну – Тлумацька гімназія;

Штигляна Івана – в.о. старости с. Надорожна;

Кушим Руслану – КП «Міське комунальне господарство».

Для кожного нагородженого в дарунок звучали пісні та танцювальні композиції. Міський голова Роман Круховський, заступник голови районної ради Василь Гнатюк та начальник відділу культури та туризму Тлумацької ОТГ Іванна Ковбас вручили нагороди та побажали кращим молодим спеціалістам натхненної праці та нових досягнень.

У фойє Тлумацького народного дому діяла книжкова виставка «Джерело права та свободи», організована працівниками Тлумацької публічної бібліотеки.