Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Квітуй у пісні чарівна молодість моя

День молоді відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року № 323/94 «Про День молоді». Свято встановлене на підтримку ініціативи молодіжних об'єднань і організацій України.

Ідея Міжнародного дня молоді була запропонована ще в 1991р. молоддю, яка зібралася у Відні (Австрія) на І сесії Світового молодіжного форуму системи ООН.

В Тлумацькій міській об’єднаній територіальній громаді пройшло ряд заходів, присвячених цьому святу.

29 червня, у суботу, біля Тлумацького народного дому пройшов святковий молодіжний концерт за участі кращих молодих виконавців Тлумацької міської ОТГ, які дарували глядачам пісні, танцювальні композиції та хороший настрій. Заступник міськогоголови Тлумацької ОТГ Ігор Мандар привітав молодь міста з їхнім святом.

Кульмінацією заходу стала святкова дискотека під відкритим небом.

Також, 30 червня, у неділю, на міському озері пройшли спортивні змагання (біг на 100 метрів, перетягування канату, пляжний волейбол, підтягування на перекладині, підняття гирі, змагання на байдарках), в яких змагалися молоді люди Тлумацької громади віком від 14 до 35 років.

Теплий червневий вечірзібрав у дворі Тлумацького народного дому молодих людей міста, які мали змогу переглянути фільм «Завжди говори так» під відкритим небом, який подарував усім веселий настрій та позитивні емоції.« повернутися до списку новин