СК «ПРИБИЛІВ» срібні призери "Кубка Залуччя"

Дата: 01.07.2019 15:35

29-30 червня у с. Залуччя пройшов IX традиційний міжнародний турнір з волейболу "Кубок Залуччя".

Протягом двох днів на волейбольному майданчику змагались вісім чоловічих команд. Це господарі турніру "Залуччя-1" та "Залуччя-2", переможець Першої ліги минулого сезону СК "ПРИБИЛІВ", ВК "Коломийщина", ВК "ЮАТРАНС ВОЛЕЙ" (Дрогобич), ВК "Подоляни" (Хмельницька обл.), ВК "Буковина" (Чернівці) та гості з республіки Білорусь ВК "Брест".

Учасників турніру привітали президент Федерації волейболу України Михайло Мельник, перший заступник голови Всеукраїнського фізкультурного спортивного товариства "Колос" Михайло Вінтоняк, заступник начальника управління спорту обласної державної адміністрації Костянтин Лисейко, голова Коломийської районної ради Роман Дячук, організатор турніру Михайло Чиборак.
           У підсумку, володарем почесного трофею став ВК "Залуччя-1", а наші волейболісти з СК "Прибилів" фінішували другими, тоді як бронза дісталась гостям з Хмельниччини -  ВК "Подоляни".
        Відрадно, що з визначених найкращих гравців турніру виявився й гравець СК "Прибилів" Микола Рудницький.