Зустріч з молодіжною радою

Дата: 03.07.2019 15:28

У середу, 03 липня, в приміщенні читального залу Тлумацької публічної бібліотеки пройшла тристороння зустріч представників влади Тлумацької міської ОТГ, членів молодіжної ради Тлумацької ОТГ та представників USAID DOBRE, в рамках якої були обговорені напрями співпраці представників влади та молоді Тлумацької ОТГ. Також, під час зустрічі було вирішено питання щодо надання приміщення молодіжній раді для створення молодіжного простору та проведення засідань молодіжної ради.

На зустрічі були присутні міський голова Роман Круховський, заступник міського голови Ігор Мандар  та координатор програми  USAID DOBRE Василь Гузій.

Представники USAID DOBRE надали членам молодіжної ради консультації та рекомендації по напрямках їхньої діяльності спільно із програмою та міською радою, а завершилася зустріч спільними напрацюваннями календарного плану роботи молодіжної ради.