Шановні працівники Національної поліції!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом – святом тих, хто щомиті пізнає ризик і небезпеку, хто попри будь-які негаразди, виконує свій важкий, але вкрай важливий для суспільства обов’язок – захист правопорядку, життя громадян та спокою нашої держави.

У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Адже честь і гідність, бажання працювати і змінювати країну на краще – це ті основні якості працівника поліції.

Хай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською вдячністю. Щоб ваша мужність, високий професійний обов’язок завжди служили людям.

У цей святковий день прийміть щиру подяку за вашу самовіддану працю. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті! Бажаю мужності, витримки й наснаги, родинного добробуту, міцного здоров’я і щастя!

З повагою,

Міський голова                                                         Роман Круховський