Гості із Америки відвідали Тлумацьку бібліотеку

Дата: 19.07.2019 14:51

У минулому столітті багато українців виїхали до США, деякі для заробітку, інші – з політичних міркувань. Багато з їхніх родичів, які залишилися в Україні можуть їх розшукувати в Сполучених Штатах або в Канаді.

Публічну бібліотеку Тлумацької ОТГ відвідали мешканці Сполучених Штатів Америки, які розшукують коріння своїх предків, а саме єврейську родину Вайгартен, яка проживала у місті Тлумач. Бібліотекарі ознайомили їх із краєзнавчим  фондом бібліотеки, зокрема із дослідницькими працями краєзнавця Михайла Буджака. Директор бібліотеки Мар’яна Пісак разом із паном Михайлом для гостей провела екскурсію по місту Тлумач.

Якщо уважно вивчити свій родовід, то цілком можливо, що у своєму родинному дереві Ви віднайдете родичів, які ще понад століття тому виїхали в Америку і там продовжили свій рід.