Презентація звіту з оцінки управління фінансами та Плану дій з управління фінансами за результатами аудиту спеціалістами проекту «DOBRE»

Дата: 19.07.2019 17:19

19 липня відбулася презентація  звіту з оцінки управління фінансами та Плану дій з управління фінансами за результатами аудиту спеціалістами проекту «DOBRE», який фінансується USAID, - Катериною Трикоз та Ангелою Бочі. У 2018 році експертами здійснено аудит об’єднаної територіальної громади. У межах аудиту було проаналізовано діяльність Тлумацької міської ради за 2017 2018 роки у розрізі таких питань як: бюджетний процес, система адміністративного управління громадою, доходи та їх адміністрування, платежі, управління грошовими коштами, бухгалтерський облік, фінансова та бюджетна звітність закупівлі, виконання бюджету, управління активами, забезпечення упорядкування та оприлюднення документів та ін. У звіті були висвітлені як сильні так і слабкі сторони управління фінансами в громаді, а також надано рекомендації щодо покращення управління фінансами.

Також спеціалісти зазначили, що буде проведено ряд навчань упродовж року, щоб «підтягнути» слабкі сторони, які виявлені в результаті аудиту.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису