ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ГЕНДЕРНОГО БЮДЖЕТУВАННЯ

Дата: 23.07.2019 13:23

18-19 липня 2019 року у Тлумацькій громаді відбулося спільне засідання робочої групи з гендерного бюджетування з консультантом Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (НДІ) Оленою Остапчук.

Присутнім був проведений перший поглиблений тренінг із гендерно орієнтованого бюджетування (ГОБ) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)». Під час тренінгу були обговорені такі теми як: Цільовий підхід в управлінні, система управління за результатами, бюджетування орієнтоване на результат, гендерний підхід як ефективний інструмент соціально-економічного розвитку громади, гендерно орієнтований підхід в бюджетному процесі, інституалізація гендерної рівності, гендерний підхід і програмно-цільовий метод бюджетування, гендерні потреби, тощо. Окрім того проведене комплексне оцінювання стану гендерної рівності у Тлумацькій ОТГ, що дозволило отримати конкретні рекомендації щодо складання плану дій, спрямованого на покращення політики гендерної рівності.

Олена Остапчук ознайомила представників робочої групи з інструментарієм НДІ, використання якого сприяє постійному розвитку громади, оскільки дозволяє органам місцевого самоврядування самостійно проводити оцінку ситуації та складати план дій щодо її покращення, а також сприяти інтеграції громади у європейську спільноту.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису