Відбулось засідання чергової 32-ої сесії Тлумацької міської ради ОТГ

Дата: 26.07.2019 16:00

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні, 26 липня, в приміщенні Народного дому м. Тлумача, під головуванням міського голови Романа Круховського, відбулося засідання тридцять другої сесії Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади. В роботі засідання сесії взяв участь перший заступник Тлумацької РДА  М. Присяжнюк,  заступник  начальника Тлумацького відділу поліції А.Яцків, жителі громади

Згідно затвердженого порядку денного розглянуто питання про затвердження переліку проектів, що можуть реалізуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019році в Тлумацькій міській об’єднаній територіальній громаді Тлумацького району Івано-Франківської області.

Ряд питань стосовно  земельних відносин − затвердження проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), затвердження детальних планів території, розгляд заяв громадян щодо вилучення земельних ділянок із користування, погодження передачі у власність земельних ділянок, надання дозволу на виготовлення технічної документації та проектів землеустрою та ін.

Також на сесії було прийнято рішення  про створення комунального підприємства «Тлумачкомунсервіс»

Депутатами розглянуто та поіменно проголосовані вищезазначені питання з яких прийняті відповідні рішення.