З піснею в серці

Дата: 29.07.2019 14:48

Українська пісня здавна чарує жителів нашого краю і зарубіжжя. Вона несе в собі дух народу, потужну енергію та заряджає позитивом. Пісня душа українського народу, вона пахне весняними дощами, синім льоном, запашними чорнобривцями та теплом рідного села. У пісні історія нашого народу. То живий скарб, який іде від покоління до покоління, несучи радість чи смуток, любов до рідного краю, де ти народився.

28 липня, в День Хрещення Київської Русі та День Святого Володимира - одного із засновників і покровителів нашої державності, пройшов фестиваль української пісні «З піснею в серці» в селі Пужники Тлумацької ОТГ, що зібрав талановитих виконавців з сіл Бортники, Прибилів, Королівка, Колінці, Гринівці, Надорожна, Остриня та міста Тлумача.

Учасники заходу дарували глядачам пісні про радість та смуток, любов та розчарування.

Жителі та гості села Пужники мали змогу почути як усім відомі пісні так і нові музичні композиції.

Гостями фестивалю став гурт «Клузівчанка» з с. Клузів Тисменицького району, який подарував усім свої музичні вітання.

Усіх присутніх привітав міський голова Роман Круховський та вручив грамоту доктору історичних наук, письменнику, члену Національної спілки письменників та журналістів України Петру Шкраб’юку, жителю с. Пужники.

Отримавши позитивні емоції від концертної програми усі бажаючі мали змогу продовжити гуляння під супровід живої музики.