Протидія торгівлі людьми

Дата: 31.07.2019 16:01

Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття та низька якість життя населення і далі змушують громадян шукати роботу за кордоном. Як свідчить практика, найвразливішою категорією  людей, які страждають від злочину торгівлі людьми є жінки та діти. Найпоширенішими злочинами такого роду для України є сексуальна експлуатація, насильство жорстоке поводження з дітьми, використання праці дітей.

За даними Міжнародної організації з міграції, в Україні зростає кількість жертв трудової  експлуатації .

Загальні правила безпечних поїздок за кордон.

1. Обережно з паспортом! (Ніколи  нікому не віддавайте свій паспорт)
  2. Зробіть ксерокопії  всіх важливих документів!
  3. Не виїздіть з країни, доки не отримаєте чіткої контактної інформації про місце, де Ви будете працювати та про безпечне надійне місце проживання.
  4. Будьте готові до надзвичайних ситуацій!
  5. Довідайтеся, як убезпечити себе від потрапляння до тенет  торгівців людьми.

«Центр надання соціальних послуг  Тлумацької  міської ради ОТГ спільно з працівниками районного центру соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді, та Тлумацьке  бюро правової допомоги провели акцію до Всесвітнього дня торгівлі людьми. Розповсюджено брошурки та проінформовано населення Тлумацької міської ради ОТГ щодо забезпечення якомога якіснішої і комплексної допомоги особам постраждалим від торгівлі людьми.

З приводу безпеки консультуйтеся:

Благодійний фонд

« Карітас  Івано-Франківськ УГКЦ» (095)0246216,  (068)3224977

Національна «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів :

(080)0505501 безкоштовно зі стаціонарних телефонів,

527 безкоштовно для абонентів Київстар,  МТС, Life.