ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, ЕКОЛОГІЇ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Сьогодні, 8 серпня, в приміщенні Тлумацької міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та сільського господарства (голова комісії В.В. Клід). В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Ігор Денькович та начальник відділу земельних відносин, архітектури та містобудування Василь Безверхів.

Членами комісії розглянуто більше 10-ти звернень, зокрема, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі на (місцевості), про надання дозволу на виготовлення технічної  документації  із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю), про затвердження протоколів узгоджувальної земельної комісії для вирішення спірних питань з приводу суміжного землекористування  та про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

З розглянутих звернень оформили висновки, внесли уточнення та пропозиції до проектів рішень, які  будуть винесені на розгляд засідання позачергової тридцять третьої сесії Тлумацької ОТГ, яка відбудеться о 10.00 год. в Тлумацькому народному домі 12 серпня 2019 року.