Шановні працівники та ветерани будівельної галузі Тлумацької ОТГ!

Дата: 09.08.2019 14:24

Щиро вітаю працівників будівельного комплексу із професійним святом - Днем будівельника!

Будівельник - це не просто професія, це - покликання, це - творення і рух вперед. Неможливо уявити розвиток міста без існування цієї галузі. Будівництво і реконструкція нових об’єктів освіти, охорони здоров’я, спорту, житлово-комунального господарства, соціальної сфери - це реальний внесок в оновлення нашого міста, громади в цілому.

Сьогодні це свято відзначають представники всієї будівельної спільноти: архітектори, проектувальники, будівельники, дизайнери і всі ті, хто пов'язаний з будівельним комплексом. Те, що створено вашими руками, робить людей щасливими, життя - комфортним і різноманітним.

Тож нехай Ваша праця приносить Вам радість і достаток, людям - затишок зручних осель.

Міцного Вам здоров’я, творчої наснаги, щастя, добра, миру, щедрих замовлень і належної оцінки такої нелегкої, але потрібної праці.

З найкращими побажаннями,

Міський голова Тлумацької ОТГ                                                                     Р. Круховський