Створення Центру надання адміністративних послуг у Тлумацькій ОТГ

Дата: 15.08.2019 17:05
Кількість переглядів: 1930

Покращення якості надання адміністративних послуг є одним із ключових елементів успішного процесу децентралізації в Україні. Створення Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) в об'єднаних громадах та невеликих містах підвищує доступність та ефективність надання послуг на місцевому рівні.

Наприкінці 2018 року Тлумацька міська ОТГ була відібрана у конкурсному відборі громад другого раунду відбору Фази Впровадження Напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» щодо створення Центру надання адміністративних послуг у м. Тлумачі (10 штатних одиниць)та двох віддалених робочих місць в с. Бортники та с. Остриня.

13-15 серпня 2019 року, відповідно до технічного завдання зі створення ЦНАПу, компанія NIRAS, яка впроваджує компонент 2 Програми «U-LEAD з Європою», в частині створення Центрів надання адміністративних послуг, враховуючи, за результатами аналізу, високу інституційну готовність Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади та наявність штату працівників,  провела ряд тренінгів для персоналу Тлумацької міської ради ОТГ та Тлумацької райдержадміністрації (тренер – Прусак Олександра).

Слухачі детально ознайомилися з такими питаннями як:

• Роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізації власних та делегованих повноважень в сфері надання адміністративних послуг.
  • Адміністративні послуги: типові проблеми, належна організація надання.
  • Порядок надання адміністративних послуг, насамперед базових, і параметри якості послуг.
  • Знання та навички щодо окремих адміністративних послуг та їх груп.
  • Реєстрація місця проживання.
  • Адміністративні послуги у сфері соціального захисту населення.

Наступні навчання, відповідно до технічного завдання, планується провести наприкінці серпня 2019 року.

Координатор проекту

в Тлумацькій міській ОТГ                                                   Василь Гузій