Привітання міського голови з Днем Державного Прапора

Дата: 23.08.2019 08:03

Символом незалежної України є Державний Прапор – втілення національної єдності, честі та гідності. Його барви – блакить неба й зерновий лан символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Кожен українець має берегти і шанувати Державний Прапор як найвищу національну святиню.

Цей день – символ сили нашої країни. Українці знають ціну незалежності і всьому світу довели, що здатні за неї боротися. Сьогодні ми маємо рухатися вперед – до процвітання та створення могутньої європейської держави – України. Весь світ має знати, що синьо-жовтий прапор – запорука стабільності та свободи.

Наша держава і сьогодні виборює право на свою незалежність та мирне майбутнє. А у серці кожного українця палає вогонь патріотизму та прагнення допомогти тим, хто змушений сьогодні залишати свої домівки та їхати на війну. Російський агресор згуртував українську націю, об’єднавши усіх нас єдиною метою – відстояти мир на своїй Батьківщині. Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її Незалежність, тими, хто сьогодні, не шкодуючи життя, захищає її від агресора.

Від усього серця бажаю Вам щастя, добра, злагоди та довгоочікуваного миру! Нехай на нашій землі знову запанує спокій і злагода, а у серцях завжди палає вогник надії на щасливе майбутнє нашої України.

Вірю в нас! Вірю в Україну!

Слава Україні!

З повагою,

Міський голова

Тлумацької міської ОТГ                                                        Роман Круховський