ШАНОВНА ГРОМАДО!

Дата: 23.08.2019 16:53

Від щирого серця вітаю Вас з 28-ю річницею Незалежності України

та Днем Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади!

За минулі роки самостійності Україна пережила багато подій. У складні часи  випробувань, перевірки на твердість духу і єднання, українці згуртувалися, щоб подолати перешкоди і зберегти національну незалежність у своїй державі.

На сході продовжується боротьба за свободу, єдність, демократію та право українців творити своє майбутнє. Кращі сини своєї Батьківщини щодня віддають життя за мир та спокій на рідній землі. Ми є свідками подій, що мають великий вплив на майбутнє нашої Батьківщини, вони загартовують дух патріотизму українців, плекають їх любов до рідної землі, виховують повагу до своєї країни, її прапора та незалежності.

Також вітаю всіх Вас з Днем Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади! День народження нашої громади об’єднує нас усіх, незалежно від віку та професії. У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

Дорогі земляки! Від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я, добра та достатку, щедрої долі та наснаги. Зичу кожній родині благополуччя і процвітання, здійснення мрій та сподівань. Нехай у Ваших домівках панує спокій та взаєморозуміння.

З повагою,

міський голова

Тлумацької міської ОТГ                                                                  Роман Круховський