У Тлумачі пройшло урочисте підняття Державного Прапора України

Дата: 23.08.2019 16:20

У п’ятницю, 23 серпня, в місті Тлумач відбулося урочисте віче з нагоди Дня Державного Прапора України.

Наш прапор – це найдорожчий символ, за який і сьогодні найкращі сини України ведуть боротьбу із ворогами у зоні АТО. Це символ свободи і волі, віри та сили українського народу.

Свято встановлено указом Президента України «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України» від 23.08. 2004 року.

Представники влади, духовенство, учасники АТО, громадськість та гості міста святковою ходою вирушили від пам’ятника Т.Г. Шевченку до флагштоку в центрі міста, де відбулося основне дійство.

До підняття Державного Прапора були запрошені кращі випускники Тлумацької гімназії  Марія Когутяк та Тлумацької ЗОЩ І-ІІІ ст. Олеся Московчук.

Хвилиною мовчання вшанували усіх, хто віддав своє життя за синьо-жовті знамена.

З вітальним словом до громадськості звернувся міський голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський.

По завершенню урочистого віче, учасники молодіжної ради організували велопробіг вулицями міста з нагоди Дня Прапора України, в якому взяли участь усі бажаючі жителі Тлумацької ОТГ.

Також жителі та гості міста мали змогу переглянути виставку майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Тлумацької ОТГ у фойє Тлумацького народного дому, а саме майстринь Ірини Худецької, Марії Кіселюк, Наталії Балаш, Діани Риндич та художників Романа Романюка і Михайла Бурдила.

А ввечері усіх бажаючих запрошуємо на перегляд фільму під відкритим небом «Залізна Сотня» у дворі Тлумацького народного дому.