Відбулось засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ОТГ

Дата: 28.08.2019 08:36

Вчора, 27 серпня, в приміщенні читального залу Народного дому м. Тлумача, під головуванням першого заступника міського голови А.Радовця та керуючого справами виконавчого комітету міської ради Ігоря Одуда, відбулось засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади. В роботі засідання виконкому взяли участь секретар міської ради Ігор Денькович.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуті питання про стан готовності закладів освіти до нового 2019/2020 навчального року та підготовку до опалювального сезону. про контингент учнів Тлумацької дитячої музичної школи та батьківську плату за навчання дітейна 2019-2020 навчальний рік. про укладення договоруоренди нерухомого майна. про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, про затвердження акта обстеження зелених насаджень,що підлягають видаленню, про внесення змін до персонального складу комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги, про внесення змін до персонального складу постійно діючої комісії з надання соціальних послуг та здійснення соціального обслуговування сімей/осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, про внесення змін до персонального складу постійно діючої комісії з розглядузаяв громадян, які проживають самотньо, про взяття їх на обслуговування та звільнення від плати за надання соціальних послуг «Центром надання соціальних послуг» Тлумацької міської ради ОТГ, про  надання одноразової матеріальної допомоги, про присвоєння поштової адреси.

З розглянутих питань прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства.