Флешмоб “Захисти себе – працюй легально”

Дата: 28.08.2019 13:58

27 серпня  2019 року в м.Тлумач  відбувся флешмоб “Захисти себе – працюй легально”. В даному заході взяли участьспеціаліст  з профорієнтації  Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Мар’яна Олійник, провідний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету №2 фінансово – економічного управління Головного управління ПФУ Івано-Франківської області Леся Ковальчук,начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів №6 Наталя Савчин,головний спеціаліст з оплати праці відділу праці Управління соціального захисту населення Тлумацької РДА Михайло Мазур.

Метою проведення флешмобу є ознайомлення учасників із сучасним комплексом соціальних послуг,які надає служба зайнятості, перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці, привернення уваги громадян на проблему легалізації заробітної плати.

Спеціаліст з профорієнтації Мар’яна Олійник ознайомила учасників з основними послугами державниї служби зайнятості та сучасними підходами щодо їх утримання,електронними сервісами державної служби зайнятості, зокрема: “Електронний кабінет шукача роботи”, ”Електронна черга”, ”Платформа профорієнтації та розвитку кар’єри”, “Моя професія: консультаційна мережа”. А також, перевагами легальної зайнятості, питаннями запобігання дискримінації та гендерній нерівності при влаштуванні на роботу, загрозами нелегальній трудовій міграції, актуальною інформацією про стан  регіонального ринку праці.

Організаторифлешмобу закликали тлумачан обов’язково оформляти трудові відносини офіційно,тому що офіційна зайнятість є важливим фактором в забезпеченні нашого сьогоднішнього і майбутнього.Це пенсії наших рідних ,наш соціальний захист,зростання наших заробітних плат.