НАШІ ЮНІ ТАЛАНТИ

Дата: 05.09.2019 14:13

Творчими здобутками славлять наш край діти, які займаються у гуртках технічної творчості Будинку дитячої та юнацької творчості Тлумацької об’єднаної територіальної громади.

Керівник гуртків технічного моделювання Володимир Цимбалій зауважив, що за 35 років роботи таких здібних учнів у нього не було, хоча грамот і дипломів, які отримували вихованці, перемагаючи у конкурсах, нині не злічити.

І ось нові вересневі нагороди юних обдарувань!

За підсумками обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді дипломами І-го ступеня нагороджені:

Юзвак Сергій

Мандар Василь
 Шкраб’юк Василь

Дипломи  ІІ-го ступеня отримали:

Юрків Максим
 Артим Тарас

Дипломи ІІІ-го ступеня завоювали:

Мазуренко Іван

Юзвак Юлія

Білуник Анатолій
 Іванішин Богдан

Оригінальністю та високим рівнем виконання відзначались роботи вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості Тлумацької міської ради ОТГ на Всеукраїнській виставці-конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість, тобі, Україно!», а саме:

Дипломом І-го ступеня нагороджені:

Чемерис Давид

Юзвак Сергій

Дипломом ІІ –го ступеня:

Мандар Василь

Юзвак Юлія

Юрків Максим

Самого ж керівника гуртків, Володимира Цимбалія, за сумлінну роботу з підготовки переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу нагороджено грамотою Українського державного центру позашкільної освіти та грамотою департаменту освіти і науки ОДА.

Вітаємо наших талантів та дякуємо за сумлінну і віддану працю улюбленій справі!!!