ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Миколаївщина: черговий випадок африканської чуми свиней

зафіксовано в приватному секторі

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, в особистому підсобному господарстві, що розташоване в м. Нова Одеса Новоодеського району Миколаївської області зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней.

Звіт про результати дослідження Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (ДНДІЛДВСЕ) м. Київ від 05.09.2019р. № 011399 п.м./19.

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зони захисту та нагляду.

В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.

Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеною територією.