Консультування з питань працевлаштування

6 вересня 2019 року в приміщенні Тлумацького  районного сектору філії Центру пробації в Івано-Франківській області відбулося консультування клієнтів пробації з питань працевлаштування. .

Фахівець з профорієнтації Тлумацькоїрайонної філії Івано- Франківського обласного центру зайнятостіМар’яна Олійник ознайомила  присутніх із видами послуг, які надає служба занятості, наявними вакансіями в районі.

Особам, що визначаються з обранням професійного шляху, запропоновано пройти психодіагностичне тестування та проаналізувати власні вподобання, інтереси, схильності, визначити сферу професійної діяльності та отримати рекомендації спеціаліста з профорієнтації для досягнення професійного рівня у певному виді діяльності.

Присутні ознайомились з графіком проведення масових і групових профінформаційних та профконсультаційних заходів Тлумацької районної філії  Івано- Франківського обласного центру зайнятості.

Під час заходу усі бажаючі отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання і упевнилися, що звернувшись до служби  зайнятості, вони можуть розраховувати на дієву допомогу.