ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 10.09.2019 11:36

Оновлено Перелік регульованих шкідливих організмів

3 вересня 2019 року в офіційному друкованому виданні «Офіційний вісник України» № 67 було оприлюднено наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16.07.2019 року № 397 «Про внесення змін до Переліку регульованих шкідливих організмів».

Перелік регульованих шкідливих організмів оновлено відповідно до статусу та шкодочинності шкідливих організмів в Україні, згідно до змін, що відбулись у списках шкідливих організмів А-1 та А-2 Європейської та середземноморської організації карантину і захисту рослин, рекомендованих для регулювання в якості карантинних організмів та на підставі проведеного в Україні у 2018-2019 роках аналізу фітосанітарного ризику.

Оновлений Перелік регульованих шкідливих організмів сприятиме запобіганню проникненню і розповсюдженню шкідливих організмів, відсутніх на території України, та встановленню належного рівня фітосанітарного захисту відповідно до рівня фітосанітарного ризику, що може бути завданий регульованими шкідливими організмами.

Даний нормативний акт обов’язковий для виконання державними фітосанітарними інспекторами і суб’єктами господарювання всіх форм власності, громадянами, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з виробництвом і обігом об’єктів регулювання.

Ознайомитись з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16.07.2019року  № 397 можна за посиланням.