Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбувся профорієнтаційний урок для учнів 11–х класів Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

   Одним із основних напрямків діяльності служби зайнятості є  профорієнтаційнаробота з учнівської молоддю.                                     

   З метою підвищення рівня інформованості учнів  про світ професій, популяризації робітничих професій,  допомоги школярам у виборі свого професійного майбутнього  10 вересня2019 року  фахівець  з профорієнтації Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості  Світлана Атаманюк провела  профорієнтаційний урок  для учнів 11 – х   класів Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

   В ході уроку учні   ознайомилися з професіями, актуальними на ринку праці району,  послугами,  що надаються центром зайнятості, основною  формулою  вибору професії «Хочу. Можу.Треба», класифікували професії за приналежністю до однієї з п’яти груп, розбирали ситуації, що стосуються професійного вибору.

   На завершення уроку  С.Атаманюк ознайомила учнів з платформою для онлайн профорієнтаційного тестування «Моя  професія: консультаційна мережа» для визначення професійних інтересів, здібностей та психологічних схильностей, а також рекомендувала  отримати індивідуальні консультації фахівців служби зайнятості, записавшись на прийом через сервіс «Електронна черга».

 « повернутися до списку новин