Подорож у дивосвіт

Дата: 16.09.2019 14:07

У п’ятницю,13 вересня, у Тлумацькому будинку дитячої та юнацької творчості, з нагоди дня відкритих дверей, відбулася «Подорож у дивосвіт» гурткової роботи. Під час заходу керівники разом з вихованцями та гостями свята, відправилися у чарівну країну мистецтва і таланту, на чудовому літаку фантазії, де буяє невичерпне джерело дитячої творчості.

Для всіх присутніх було представлено концертну програму, виставку творчих робіт, майстер-класи, грим обличчя та ігри.

Цікавою несподіванкою для дітей, стала участь мотоциклістів у святі. Усі бажаючі мали можливість спробувати себе у ролі байкера та сфотографуватися з ними на їхніх залізних конях.

Тлумацький будинок дитячої та юнацької творчості з нетерпінням чекає на нові таланти та запрошує усіх бажаючих втілити свою мрію у життя.