Відзначення Дня села Бортники

Дата: 17.09.2019 11:08

У неділю, 15 вересня, в с. Бортники Тлумацької ОТГ пройшло відзначення Дня села, яке зібрало усіх жителів та гостей, бажаючих відвідати захід.

У святі взяли участь народний аматорський фольклорний колектив «Родина» НД с. Бортники (кер. О. Зюзяк), народний аматорський драматичний колектив НД с. Бортники (кер. Г. Слободян), фольклорний колектив «Розмай» клубу с. Гринівці (кер. О. Гринюк), фольклорний колектив «Зорепад» клубу с. Пужники (кер. В. Шкраб’юк) та аматори народного мистецтва клубу с. Королівка.  В їх виконанні лунали пісні, які дарували усім позитивні емоції та хороший настрій.

На заході були присутні заступник міського голови Ігор Мандар, в.о. старости с. Бортники Галина Слободян та священнослужитель місцевого храму.

З вітальним словом до громади звернулися заступник міського голови Ігор Мандар та побажав усім миру, злагоди, добробуту. Люди вітали один одного, бажали щастя, здоров’я  та з нетерпінням чекають наступного культурно-мистецького заходу в селі. Завершилося дійство масовими гуляннями під супровід живої музики.

Щиро вдячні всім, хто долучився до проведення та організації свята.