495-а річниця села Королівка

Дата: 23.09.2019 13:17

Сонячного осіннього дня, 22 вересня, жителі села Королівка відзначали 495-у річницю рідного села. З нагоди цієї дати пройшов святковий концерт «Моє село в пахучім цвіті», в якому взяли участь аматори народного мистецтва з населених пунктів Тлумацької ОТГ, щоб своїми піснями і танцями подарувати мешканцям та гостям села святковий настрій та позитивні емоції.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся міський голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський та місцевий парох отець Богдан Бужмінський. Міський голова Роман Круховський нагородив подяками та грошовими преміями учасників АТО, вихідців з села Королівка, цінними подарунками - наймолодшого та найстаршого жителя села, а також подяками - шанованих людей, які вклали вагомий внесок у розвиток села.

В рамках свята діяла виставка картин майстрині з села Королівка Михайлини Штиглян, яка також читала свої авторські вірші.

Приємною несподіванкою став для усіх святковий торт, який підготувала завідуюча клубом с. Королівка Наталія Стасюк, тортом вгощали жителів та гостей села. Усі бажаючі могли також скуштувати прийману капусту,пампушки, уху та шашлик за підтримки місцевих підприємців.

Неподалік сцени діяла виїзна торгівля, дитячі батути, де розважалися наймолодші мешканці села.

Завершилося дійство масовими гуляннями під супровід живої музики.

Щиро вдячні усім, хто долучився до організації та проведення свята.