Відбулося засідання робочої групи в рамках співпраці громади із програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)»

Дата: 25.09.2019 08:59

24 вересня 2019 року у Тлумацькій ОТГ відбулося засідання робочої групи з Місцевого Економічного Розвитку Тлумацької ОТГ в рамках співпраці громади із програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)». У засіданні взяли участь представники бізнесу, громадських організацій, структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.  Володимир Воробей - експерт з МЕР Програми DOBRE та Богдан Келінчавий - фіхівець з місцевого економічного розвитку (програма DOBRE) спільно з Робочою Групою обговорили напрацювання з розробки Плану, проекти місцевого розвитку, які будуть реалізовуватись у співпраці Влада-Громада-Бізнес за підтримки програми DOBRE.

В результаті обговорення було визначено два основних проекти які будуть реалізовуватись у громаді. А саме:

• Облаштування коворкінг (центру неформальної освіти, навчально-методичного центру);
  • «Економіка публічних заходів» - придбання мобільної сцени;

Члени робочої групи обмінялися думками та баченнями щодо Плану. обговорив концепції можливих проектів для реалізації в рамках компоненту «місцевий економічний розвиток» Програми DOBRE.
   В результаті співпраці має бути розроблений План місцевого економічного розвитку Тлумацької громади.

Розробка та майбутня реалізація проектів з Місцевого Економічного Розвитку Тлумацької ОТГ партнера Програма DOBRE стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).