До уваги мешканців Тлумацької ОТГ, фізичних осіб – власників тварин

Дата: 15.10.2019 16:30

Згідно із Постановою Кабінету міністрів України від 07.02.2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва»  із змінами та доповненнями, фізичні особи – власники тварин, які мають право на отримання дотації за молодняк, подають старостам населених пунктів за місцем проживання або до міської ради об’єднаної територіальної громади за адресою: м.Тлумач, вул.Макуха, 2 наступні документи:

- паспорт великої рогатої худоби, виданий у встановленому порядку. У випадку утримання 10 і більше голів молодняка — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

- паспорт громадянина України;

- довідку або договір про відкриття рахунку в банку;

- документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

У зв’язку із запровадженням в Україні міжнародного номерного банківського рахунку IBAN, усім власникам молодняка тварин ВРХ, які планують подавати документи на отримання дотації чи уже подавали документи, але ще не отримали повної суми відшкодування, потрібно у банківських установах оновити реквізити своїх рахунків відповідно до міжнародної системи IBAN (реквізит повинен складатись із буквенного позначення UA та 27-ми цифрових символів) та до 01.12.2019 р. подати їх старостам населених пунктів за місцем проживання або до міської ради об’єднаної територіальної громади за адресою: м.Тлумач, вул.Макуха, 2 (відділ економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства). В іншому випадку дотація не буде зарахована на рахунки фізичних осіб - власників тварин.