Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

ВІДДІЛ СТАТИСТИКИ В ТЛУМАЦЬКОМУ РАЙОНІ ІНФОРМУЄ

Дата: 30.09.2019 16:29
Кількість переглядів: 453

Фото без опису

Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях

м. Івано-Франківськастаном на 1 серпня 2019 року

   Заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій м.Івано-Франківська на 1 серпня 2019р. становила 24,4 млн.грн, що складає 70% від загальної суми боргу по області. У порівнянні з показником на 1 липня 2019р. сума боргу збільшилась на 965,8 тис.грн або на 4,1%. У структурі загальної суми заборгованості 78,2% припадає на підприємства, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, 21,8% – на економічно активні підприємства. Основна частина суми боргу із виплати заробітної плати припадає на сферу оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (49,5% загальної суми боргу) та промисловість (48%).

Довідки за телефоном: (0342) 79-20-09

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-OPLATA_PRACI.htm

 © Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

 При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

 

 

Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях

міст і районів області станом на 1 серпня 2019 року

   Станом на 1 серпня 2019р. заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій області становила 34,9 млн.грн, що складає 2% фонду оплати праці, нарахованого за липень 2019р. У порівнянні з 1 липня 2019р. борг із виплати заробітної плати збільшився на 3,5 млн.грн, або на 11,1%. Упродовж липня заборгованість збільшилась у містах Бурштині (на 1 млн.грн),  Івано-Франківську (на 965,8 тис.грн), Калуші (на 24,8 тис.грн), Тисменицькому (на 459,7 тис.грн), Косівському (на 71 тис.грн) та Тлумацькому (на 68,5 тис.грн) районах. Крім того, виник борг у Рогатинському  та  Богородчанському  районах  в  сумі  458  тис.грн  та  429,2 тис.грн відповідно. На підприємства обласного центру припадає 70% загальної суми заборгованості із виплати заробітної плати, Тисменицького району – 15%, м.Бурштина – 7,3%, Косівського району – 3%, м.Калуша – 1,8%, Рогатинського району – 1,3%, Богородчанського – 1,2% та Тлумацького – 0,4%. На підприємствах решти міст та районів області заборгованість із виплати заробітної плати відсутня. Станом на 1 серпня 2019р. на підприємствах Рогатинського, Богородчанського та Тлумацького районів виникла заборгованість із виплати заробітної плати за рахунок бюджетних коштів в сумі 1 млн.грн, в тому числі за рахунок державного бюджету – 0,4 млн.грн, місцевого бюджету –  0,6 млн.грн. У структурі загальної суми заборгованості з виплати заробітної плати  в цілому по області на економічно активні підприємства припадає 36,3% суми боргу. Серед підприємств м.Бурштина, Богородчанського, Косівського, Рогатинського та Тлумацького районів цей показник складає 100%,  м.Калуша – 53,7%, Тисменицького району – 45,1%, м.Івано-Франківська – 21,8%.У м.Івано-Франківську 78,2% суми заборгованості з виплати заробітної плати, у Тисменицькому районі – 54,9%, у м.Калуші – 46,3% суми боргу утворено на підприємствах, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом (по області цей показник складає 63,7%).

Довідки за телефоном: (0342) 79-20-09

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-OPLATA_PRACI.htm

 © Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

 При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

 

 

 

Про промислове виробництво в м.Івано-Франківську

у січні–серпні 2019 року

   У січні–серпні 2019р. порівняно з аналогічним періодом попереднього року підприємствами добувної промисловості та розроблення кар'єрів зменшено видобуток гальки та гравію, кремнію на 30,7%У переробній промисловості на підприємствах з виробництва харчових продуктів та напоїв зріс випуск олій рослинних, сиру свіжого неферментованого, молока та вершків незгущених, виробів здобних (на 1,6–21,7%). Разом з цим зменшено випуск масла вершкового, хліба та виробів хлібобулочних, тортів (на 4,7–8,9%), сиру плавленого, молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани, сухарів, сушок, грінок, соусів, продуктів молоковмісних (на 16,7–31,6%), продуктів яєчних, виробів кондитерських, пряників та виробів подібних (у 1,5–2,5 раза). Підприємствами текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні–серпні 2019р. збільшено випуск костюмів, комплектів, піджаків, жіночих та дівчачих, футболок, майок й подібних виробів, одягу і аксесуарів до одягу для немовлят (на 5,3–18,8%), жакетів та блейзерів, жіночих та дівчачих, піджаків та блейзерів, брюк, бріджів чоловічих та хлопчачих (у 1,7–2,7 раза). Водночас зменшено виробництво пальт та плащів, жіночих та дівчачих на 1%, пальт, півпальт, плащів, накидок, комплектів і костюмів, чоловічих та хлопчачих, суконь трикотажних, светрів, пуловерів, кофт, жилетів та кардиганів, жіночих та дівчачих – на 15,2% – у 2,5 раза. У виготовленні виробів з деревини, паперу, поліграфічній діяльності спостерігалося збільшення виробництва дверей та їх коробок та порогів, з деревини, проспектів, плакатів та іншої рекламної продукції, віддрукованої, конвертів з паперу чи картону, журналів реєстраційних (на 9,8% – у 1,7 раза). Випуск деревини (крім хвойних чи тропічних порід), виробів столярних та конструкцій будівельних, з деревини, коробок та ящиків, з паперу або картону, гофрованих, гранул та брикетів з пресованої або агломерованої деревини, шпону, листів для фанери клеєної зменшено на 2–28,5%.

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції зріс випуск речовин поверхнево-активних органічних та засобів для миття шкіри, які містять або не містять мило, на 28%, засобів мийних та для чищення, які містять або не містять мило – на 7,4% при зменшенні виробництва шампунів на 9,9%. На підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції збільшено виробництво посуду столового і кухонного, з пластмас, мішків та пакетів з полімерів етилену, елементів конструкцій збірних для будівництва на 27,4% – у 2,1 раза. Разом з цим зменшено випуск виробів для транспортування чи пакування продукції, виробів інших, з пластмас, розчинів бетонних, плиток, плит, черепиці на 7,7–26,7%, виробів домашнього вжитку – в 1,6 раза, блоків та цегли з цементу, бетону або каменю штучного для будівництва – у 2,6 раза. У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів збільшено випуск форм для лиття гуми або пластмас, цистерн, бочок, барабанів, каністр з металів чорних, тканин, ґрат, сіток й огорож, незварних (на 42,1% – у 2,7 раза), листів профільованих зі сталі нелегованої, виробів кованих або штампованих, з металів чорних, арматури кріплень, фурнітури для будівель з металів недорогоцінних (на 11,2–19%). При цьому зменшено випуск блоків дверних і віконних з алюмінію, арматури кріплень, фурнітури для меблів з металів недорогоцінних, котлів центрального опалення, конструкцій збірних будівельних з чавуну чи сталі (у 1,6–2,4 раза). Серед продукції машинобудування зросло виробництво манометрів, датчиків, електронних (у 4,2 раза), апаратури високовольтної, станцій базових, фільтрів всмоктувальних повітряних для двигунів внутрішнього згоряння (на 25,5% – у 3 рази). Водночас зменшено випуск газомірів, машин пральних, верстатів для оброблення деревини, комплектів ізольованих проводів для свічок запалювання для двигунів, клапанів запобіжних або випускних, машин і апаратів для дугового зварювання металів (на 0,7–36,3%).

Довідки за телефоном: (0342)79-20-08

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-PROM.htm                       

 © Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

 При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

 

 

Обсяг реалізованої промислової продукції

підприємствами міст та районів області у січнілипні 2019 року

   За січень–липень 2019р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 40,6 млрд.грн, що становить 2,7% її загального обсягу по Україні. Вагомі обсяги промислової продукції реалізовано підприємствами міст Калуша (25,6% загальнообласного обсягу), Бурштина (21,4%) та Івано-Франківська (17,3%), а також Тисменицького (11,2%), Долинського (7,2%), Надвірнянського (6,5%) та Рожнятівського (3,9%) районів. Частка реалізованої продукції підприємств м.Коломиї склала 1,8%, Рогатинського району – 1,3%, Снятинського – 1,1%, Галицького – 0,6%, міст Болехова та Яремче – по 0,4%, Богородчанського, Городенківського та Косівського районів – по 0,3%, Калуського – 0,2%, Коломийського та Тлумацького районів – по 0,1%, Верховинського району – менше 0,1%. У розрахунку на одну особу населення області промислової продукції реалізовано на 29,5 тис.грн. Вищий, ніж у середньому по області, цей показник у містах Бурштині (564,2 тис.грн), Калуші (156,3 тис.грн) та Тисменицькому (55 тис.грн) і Долинському (42,2 тис.грн) районах. 

Довідки за телефоном: (0342)79-20-08

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-PROM.htm                           

 © Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

 При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

 

 

 

Житлове будівництво за містами та районами області у січні–червні 2019 року

   У січні–червні 2019р. в області прийнято в експлуатацію 431,6 тис.м2 загальної площі житлових будівель нового будівництва, що у 2,7 раза більше порівняно з січнем–червнем попереднього року.  

У територіальному розрізі збільшення обсягів прийнятого в експлуатацію нового житла відбулося в обласному центрі (у 9,7 раза),Долинському районі (у 2,6 раза), Яремчанській міській раді та Городенківському районі (у 2,2 раза), Болехівській міській раді (у 1,8 раза),Надвірнянському та Тлумацькому (у 1,7 раза),  Снятинському (у 1,5 раза), Рожнятівському (на 48,2%), Калуському (на 47,8%),Верховинському (на 44,4%), Тисменицькому (на 43,4%), Коломийському (на 29,5%), Косівському (на 16,4%), Рогатинському (на 6,5%) районах, в місті Коломиї і Богородчанському районі (на 1,4%). Менше, ніж  у cічні–червні 2018р., прийнято в експлуатацію житлових будівель в містах Калуші (на 46,2%), Бурштині  (на 43,6%), Галицькому районі (на 6,7%).  

Більше половини (55,1% загальнообласного обсягу) житлових будівель нового будівництва  прийнято в експлуатацію на території обласного центру. Також значними є частки Тисменицького району (7%), Яремчанської міської ради (6,6%), Надвірнянського (4,4%), Рожнятівського (4,3%) та Коломийського (3,9%) районів. Частка Калуського району, міста Коломиї, Богородчанського, Долинського  районів коливається в межах від 2,2% до 3%, Верховинського, Галицького районів, Болехівської міської ради, Косівського і  Снятинського районів – від 1%  до 1,7%,  решти  міст та  районів – не перевищує 0,5%. У розрахунку на 10 тис. осіб в області прийнято 3144,1 м2 житла, що відповідає 2 місцю серед регіонів держави. При цьому, територіальна диспропорція за даним показником складає 46 разів: максимальне значення у січні–червні 2019р. спостерігалося вЯремчанській міській раді (12,6 тис.м2), мінімальне –  у  місті  Калуші  (272,6 м2). Середній розмір новозбудованого помешкання по області становив 90,4 м2 загальної площі. Серед міст і районів області найбільше значення цього показника спостерігається у місті Калуші (201,4 м2), Яремчанській міській раді (196,7 м2), Тисменицькому районі (180,8 м2),найнижче –  у  Івано-Франківській міській   раді  (66,5 м2).

Довідки за телефоном: (0342) 79-20-13

Більше інформаціїі: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-BUD.htm

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

 

 

 

Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності  міст та районів області у січні–червні 2019 року

   На 1 липня 2019р. загальний обсяг прямих інвестицій, вкладених в економіку області з початку інвестування, склав 882,6 млн.дол. США. Найбільш значні обсяги прямих інвестицій зосереджені на підприємствах міст Івано-Франківська (55,5% загальнообласного обсягу інвестицій) та Калуша (28,5%). Частка капіталу нерезидентів, залученого в економіку Рогатинського району, склала 3,2%, Калуського – 3,1%, Тисменицького – 2,1%, міста Коломиї –  1,9%, Тлумацького району – 1,2%, міста Яремче та Долинського району –  по 1,1%. Частка інших міст обласного значення та районів у загальнообласному обсязі не перевищувала 0,7%. У січні–червні 2019р. в економіку області надійшло 1,1 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу), з них переважна частка у підприємства Тисменицького району (0,5 млн.дол. США або 45% загальнообласного обсягу надходжень). Сукупний обсяг іноземного капіталу на 1 липня 2019р. порівняно з обсягом інвестицій на початок року зменшився на 1,3%. Скорочення  капіталу  за січень–червень 2019р.  становить 13,2 млн.дол., у тому числі за рахунок вилучення капіталу – 10,5 млн.дол., за рахунок курсової різниці –  2,7 млн.дол. США. Найбільші обсяги вилученого іноземного капіталу припадають на підприємства Тисменицького району (59,8%) та  міста Коломиї (23,7%). Зменшення обсягів прямих інвестицій до початку року спостерігалось  у Тисменицькому (на 23,6%), Тлумацькому (на 0,6%),Калуському (на 0,2%) районах та містах Коломиї (на 10,6%), Калуші (на 1,1%), Івано-Франківську (на 0,4%). Зростання обсягу прямих  інвестицій  відбулося  у  Галицькому  (на 5,7%) та Богородчанському (на 1%) районах, місті Яремче, Рогатинському, Коломийському, Надвірнянському, ДолинськомуРожнятівському, Верховинському районах – на 0,1%–0,8%.  На 1 липня 2019р. на одну особу в середньому по області припадало  643 дол. США прямих інвестицій. Вищий, ніж в середньому по області, цей показник у містах Калуші (3782,9 дол.) та Івано-Франківську (1912,7 дол.), Рогатинському районі (706,4 дол. США).

Довідки за телефоном: (0342) 79-20-13

Більше інформаціїі: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-ZEZ.htm

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2018

При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

 

 

 

 

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ

М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ЗА СІЧЕНЬЛИПЕНЬ 2019 РОКУ 

(за даними Головного управління статистики в Івано-Франківській області) 

Короткий огляд

Населення

Станом на 1 липня 2019р. у м.Івано-Франківську та селах, підпорядкованих міськраді, за оцінкою, проживало 261,1 тис. осіб, у томучислі в обласному центрі – 236,3 тис., у сільській місцевості – 24,8 тис. Упродовж січня–червня 2019р. чисельність населення збільшилась на 457 осіб. Такі зміни відбулись за рахунок природного (на    26 осіб) та міграційного (на 431 особу) приростів населення. Кількість живонароджених у січні–червні 2019р. порівняно з січнем–червнем 2018р. збільшилась з 1143 до 1255 осіб, померлих – з 1146 до 1229 осіб відповідно.

 

Зайнятість та безробіття

Середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ, організацій (із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у ІІ кварталі 2019р. становила 74,7 тис. осіб, що складає 39,9% загальної кількості працівників по області. Кількість безробітних, зареєстрованих державною службою зайнятості, на кінець липня 2019р. становила 1349 осіб проти 1340 осіб на кінець червня 2019р. Із загальної кількості безробітних 63,8% складали жінки. Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю у липні 2019р., становила 1193 особи. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 3622 грн, що складає 86,8% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (4173 грн). Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, у липні 2019р. становила 1190 одиниць. Навантаження зареєстрованих безробітних на одну вакансію на кінець липня 2019р. становило 1 особу.

Доходи населення

Розмір середньомісячної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій (із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у ІІ кварталі  2019р. склав 8933 грн, що більше на 15,7%, ніж у ІІ кварталі 2018р., і менше на 0,1% від середньообласного показника. За розміром заробітної плати у ІІ кварталі 2019р. місто посіло 8 місце серед міст обласного значення та районів області. Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях (включаючи підприємства-банкрути та економічно неактивні підприємства) впродовж липня 2019р. збільшилася на 965,8 тис.грн, або на 4,1%, і на 1 серпня 2019р. склала 24,4 млн.грн, або 70% від загальної суми боргу по області. На підприємства-банкрути припадає 78,2% загальної суми боргу, на економічно активні підприємства – 21,8%. Основна сума заборгованості утворена у сфері оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (49,5%від загальної суми боргу) та у промисловості (48%).

Соціальний захист

У січні–липні 2019р. призначено субсидії на оплату житлово-комунальних послуг 14,4 тис. домогосподарств, з них 13,2 тис. – домогосподарства обласного центру. Сума призначених субсидій у січні–липні 2019р. становила 6,8 млн.грн, з неї    5,9 млн.грн  для домогосподарств м.Івано-Франківська. Середній розмір призначеної субсидії у розрахунку на одне домогосподарство у липні 2019р. становив 270,9 грн. 

Капітальні інвестиції

За січень–червень 2019р. підприємствами та організаціями за рахунок усіх джерел фінансування було освоєно 1606,1 млн.грн капітальних інвестицій, з них 99,7% склали інвестиції у матеріальні активи.

Промисловість

За січень–липень 2019р. промисловими підприємствами міста реалізовано продукції (товарів, послуг) на 7016,7 млн.грн. Частка міста у загальнообласному обсязі реалізації промислової продукції склала 17,3%. У структурі реалізованої продукції добувної та переробної промисловості за основними промисловими групами 54,8% займалиспоживчі товари короткострокового та тривалого використання, 22,8% – інвестиційні товари, 22,4% – товари проміжного споживання.

 

Будівництво

У січні–липні 2019р. обсяг виробленої будівельної продукції підприємствами обласного центру склав 1006,3 млн.грн, або 68,3% загальнообласного обсягу. Індекс будівельної продукції порівняно з січнем–червнем 2018р. становив 76,5%. У січні–червні 2019р. прийнято в експлуатацію 237,6 тис.м2 загальної площі житлових будівель нового будівництва, що у 9,7 раза більше, ніж за відповідний період попереднього року.

Транспорт

Автомобiльним транспортом підприємств та фізичних осіб-підприємців міста у січні–липні 2019р. замовникам доставлено 1,1 млн.т вантажiв та виконано вантажооборот в обсязі 301,8 мл.ткм, що відповідно на 6,6% та 30,1% більше обсягів січня–липня 2018р. Автомобільним та тролейбусним транспортом міста у січні–липні 2019р. надано послуг 26,8 млн. пасажирів, що на 0,8% меншеобсягу пасажирських перевезень у січні–липні попереднього року. Пасажирооборот виконано в обсязі 204,3 млн.пас.км, що складає 68,9% обсягу пасажирообороту обсягу січня–липня 2018р. Автомобільним транспортом перевезено 18,7 млн. пасажирів, з них 8,8 млн. (47,2%) – автотранспортом фізичних осіб-підприємців.

 Зовнішньоекономічна діяльність

Обсяг експорту товарів у січні–червні 2019р. склав 131,5 млн.дол. США, імпорту – 113,3 млн.дол. США. Порівняно з січнем–червнем 2018р. обсяги експорту збільшилися на 7%, імпорту – зменшилися на 13,8%. Сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 18,2 млн.дол. США, коефіцієнт покриття експортом імпорту   склав 1,16. Обсяги експорту та імпорту послуг підприємствами та організаціями обласного центру у січні–червні 2019р. порівняно з січнем–червнем 2018р. збільшилися на 8% та у 2,1 раза і становили відповідно 24,5 млн.дол. США та 6,8 млн.дол. США. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі послугами склало 17,7 млн.дол. США. Обсяг вкладених з початку інвестування прямих інвестицій (акціонерного капіталу) в економіку обласного центру на 1 липня 2019р. cтановив 490,1 млн.дол. США, що на 0,4% менше обсягу інвестицій на початок 2019р., у розрахунку на одну особу – 1912,7 долара США. У січні–червні 2019р. в економіку міста іноземними інвесторами вкладено 223 тис.дол. США та вилучено 374,3 тис.дол, США прямих інвестицій (акціонерного капіталу).

Довідки за телефоном: (0342)79-20-19

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-2008.HTM

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

При використанні інформації посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь