Шановні ветерани!

Дата: 01.10.2019 08:07

Щороку 1 жовтня Україна відзначає День людей похилого віку та День ветерана. Цей день – не лише слушна нагода пильніше придивитися до проблем найстарших представників громади, а й можливість для кожного згадати нашу історію, вшанувати людей похилого віку і ветеранів – тих, хто найбільше потребує допомоги та уваги від нас з вами.
   1 жовтня дає нагоду ще раз засвідчити всенародну подяку ветеранам війни і праці, нашим батькам, всім, за чиїми плечима тернисті, збагачені подіями життєві дороги, що засипали сивиною скроні. Старше покоління – це втілення народної мудрості, чималий життєвий досвід, енергія, оптимізм і активна громадська позиція. Такі якості – найкращий взірець і приклад для підростаючого покоління, для всіх нас.
   Бажаю Вам, шановні наші батьки, дорогі ветерани, найголовнішого – здоров’я, миру та благополуччя.
Хай сили та наснага лише примножуються. Щиро дякуємо за внесок кожного з Вас у розбудову нашої громади та України!

З повагою,

Міський голова                                                                        Роман Круховський