Книги – фундамент освіти, бібліотеки - основа цього фундаменту.

Дата: 01.10.2019 08:31

Бібліотека – знання дім,

Запрошує усіх ласкаво!

Панує затишок у нім,

Тут мудрість ходить величаво.

Тут кожен день немов би свято,

Добра струмує джерело,

І друзів знайдеш тут багато...

Так є, так буде й так було.

Люди завжди цінували книги і берегли їх, як дорогоцінні скарби. Без книг життя неможливе, а значить, неможливе воно і без бібліотек. У наших руках завжди свята і вічна книга – джерело духу, розуму, моралі. Дійсно, у бібліотекарів унікальна можливість нести людям високе, мудре, щире і святе, ріднити з книгою, відкривати кожному красу і силу слова.

Тож з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек з ініціативи в.о. старости села Бортники Г. М. Слободян зібралися колеги, шанувальники читання, щоб віддати шану людям, які взяли на себе відповідальність за формування і розвиток людської свідомості, виховання справжніх патріотів своєї Батьківщини, організацію культурно-дозвіллєвого проведення вільного часу та змістовного відпочинку.

До читальної світлиці села Бортники завітали бібліотекарі-ветерани М.І.Слобдян, Н. Г. Громадюк, М.М. Дирів, а також бібліотекар Бортниківсько НВК Г.М. Гриновецька. Галина Миколаївна організувала та провела свято, відзначивши благородність професії бібліотекаря та підкресливши значимість професійної діяльності кожного присутнього  бібліотекаря. З її уст полинули слова вдячності за значний внесок у розвиток бібліотечної справи та за плідну роботу. Вона щиро побажала бібліотекарям  і далі розвиватися задля духовного збагачення громади, а також творчих звершень, миру і щастя у кожній родині. А бібліотекам села Галина Миколаївна зробила неоціненний подарунок у вигляді книг.

Приємно було чути бібліотекарям слова вдячності від читачів, які саме в бібліотеці знаходять духовну насолоду та естетичне задоволення від прочитаних книг.

Гарним співом та професійним виконанням порадували всіх присутніх учасники колективів «Калина» та «Берегиня».

Також бібліотекарів привітали соратники у гідному вихованні молодого покоління – вчитель історії Л. В.Гарасимів та вчитель іноземної мови О.В.Гаріджук.