Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ "ПЛАН УДОСКОНАЛЕННЯ НАДАННЯ ПОСЛУГИ ПОВОДЖЕННЯ З ТВЕРДИМИ ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ ТЛУМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ"

 

   Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в громадських обговореннях «Плану удосконалення надання послуги поводження з твердими побутовими відходами Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади», яке відбудеться 10 жовтня 2019 року, о 11.00 год., в приміщенні Тлумацького народного дому за адресою: м. Тлумач, вул. Грушевського, 2.

   З проектом Плану мажна ознайомитись на офіційному сайті громади, у розділі «Відділ економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства».

   Свої пропозиції та зауваження можете надсилати на електронну адресу Tlum_economy@ukr.net, Або ж поштою за адресою:78000, Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, м. Тлумач, вул. Івана Макуха, буд. 2., відділ економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства.

   План розробляється в рамках співпраці Тлумацької громади з Програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» та за участю спеціалістів Програми DOBRE.

 « повернутися до списку новин