Відбулась акція «Книга додому»

Дата: 02.10.2019 14:22

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається міжнародний День людей похилого віку. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління. Старше покоління особливо потребує уваги, піклування і просто добрих слів.Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Працівники  Публічної бібліотеки  в  цей  святковий  день провели  акцію «Книга додому». Бібліотекарі відвідали та вшанували своїх користувачів на дому, розрадивши їх увагою та теплим добрим словом, розповіли останні новини та порекомендували нові книги. Люди старшого покоління з теплом і вдячністю відгукуються про працівників бібліотеки і надані їм послуги. А в свою чергу бібліотекарі бажають їм міцного здоров’я  та благополуччя. І, незважаючи ні на  що, нехай  осіння  пора, в яку  вони  вступили, буде сонячною і теплою, тихою і спокійною.