Робочий візит до Тлумацької міської ОТГ

Дата: 03.10.2019 08:24

Вчора, 2жовтня 2019 року, директор обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк з робочим візитом відвідав Тлумаччину.

Разом з міським головою Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Романом Круховським обговорили співпрацю щодо організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на території громади, можливість співфінансування відкриття власної справи безробітними, які перебувають на обліку в Тлумацькій районній філії. Зокрема, з початку цього року на громадських роботах працювали 13 осіб.

Також В.Цимбалюк ознайомився з роботою ТзОВ «М’ясодар», керівником якого є Тарас Скоморовський. Основним видом діяльності даного роботодавця є оптова торгівля шкірсировиною, оптова торгівля м’ясом та м’ясними продуктами. ТзОВ «М’ясодар» тісно співпрацюють з Тлумацькою районною філією у питаннях укомплектування кадрів та підвищення кваліфікації працівників.

Сюжет про дані зустрічі вже найближчим часом транслюватиметься на ОТБ «Галичина».