Зустріч поколінь «Роки людині до лиця»

Дата: 07.10.2019 11:41

Під такою назвою 06 жовтня, у неділю, пройшов культурно-мистецький захід у приміщенні Тлумацького народного дому, який зібрав разом чотири покоління – прабабусі, бабусі, матусі та онучки.

За вікном падав холодний осінній дощ, а у фойє було тепло та затишно від люблячих сердець та дитячого сміху. На захід були запрошені сім’ї Завідовських-Іванішин-Паращук, Ласиця-Бринських-Бейко, Вікоброди-Мосяк, Водославських-Дузінкевич, Ковбас-Кіселюк, Ільницьких-Горін, Тихоліз-Стринаглюк та Клюк.

Свої музичні вітанні дарували гостям свята Мар’яна Юзвак, Андрій Михайлюк, Роман Бойчук, Василь Білан, Галина Солодовчук та Ярослав Олійник. Також сюрпризом для всіх став виступ дуети «Мальви» у складі Алли Клюк та Віри Вакун.

Кожна бабуся та прабабуся мали змогу сказати пару слів про свої родини, після чого внуки підготували для них вітання – пісні, вірші та дарували букети квітів.

Начальник відділу культури та туризму Тлумацької ОТГ Іванна Ковбас привітала усіх присутніх та побажала родинного затишку, любові та благополуччя.

Під пісню «Ой зелене жито, зелене…» діти пригощали свої родини короваєм з медом та всі спільно покружляли у танку.

Завершився захід душевним спілкуванням за солодким столом під легку музику.

Захід відбувся за сприяння міського голови Романа Круховського.