ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 07.10.2019 14:57

До Всесвітнього дня пошти

Доставлення поштової продукції, яка надходить мешканцям та підприємствам, установам, організаціям області, забезпечують 2,3 тисячі штатних працівників підприємств (юридичних осіб) поштового зв’язку та кур’єрської діяльності, переважна більшість з яких (майже 90%) – жінки. Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника у сфері поштового зв’язку у серпні 2019 року становила  5077 грн, що на 25,7% більше, ніж у серпні попереднього року, але водночас менше на 42,9% та на 16,9%, ніж середній розмір заробітної плати в області та у сфері поштової та кур’єрської діяльності по Україні.

Продовжують користуватися попитом у споживачів універсальні поштові послуги: пересилання листів, карток, бандеролей, посилок  тощо. Упродовж шести місяців поточного року за допомогою засобів поштового звязку області відправлено 1,4 млн. листів, карток, бандеролей, 208,6 тис. посилок. За межі країни у І півріччі 2019 року відправлено 330,9 тис. листів, поштових карток, бандеролей, 5,1 тис. посилок.

У 2018 році доходи від реалізації послуг поштового зв’язку та кур’єрської діяльності склали 66 млн.грн (у  тому числі міжнародних –  14,4 млн.грн), що на 8,1% більше обсягу 2017 року. Із загального обсягу доходів від послуг поштового та кур’єрського зв’язку 46,9% склали доходи від послуг, наданих населенню,  53,1% – підприємствам  та організаціям.  У I півріччі 2019 року доходи від реалізації послуг поштового зв’язку та кур’єрської  діяльності  склали 33,4 млн. грн, (у  тому числі міжнародних – 6,4 млн.грн), з яких 64,4% склали доходи від послуг, наданих фізичним особам.

Головне управління статистики надсилає найщиріші вітання працівникам галузі з нагоди професійного свята!

Довідково: Всесвітній день пошти відзначають щорічно 9 жовтня. Це одне зі свят, які були засновані з ініціативи ООН. Рішення про його заснування прийняте на конгресі Всесвітнього поштового союзу  у 1969 році.