Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Привітання міського голови з Днем юриста!

 

Шановні юристи!

 

   8 жовтня в Україні своє професійне свято відзначають юристи, на кого покладено непроста місія – бути на сторожі законності і справедливості, захищати честь, права і свободи громадян.

   Саме юристи володіють тими знаннями та досвідом, які необхідні для утвердження верховенства права в Україні, підвищення рівня правової культури та свідомості наших громадян, захисту їх конституційних прав, розбудови правової держави на основі європейських цінностей. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Немає жодної сфери діяльності, яка б не потребувала консультації юриста.

   Шановні юристи, прийміть найщиріші слова подяки за Вашу сумлінну, працю, принциповість, професіоналізм, вірність ідеалам правди і справедливості, відповідальність за результати своєї роботи, за долю кожної людини. 

   З нагоди Вашого свята зичу невпинного професійного росту, невичерпної енергії, натхнення, мирного неба та міцного здоров’я.

   Нехай Ваші сьогоднішні досягнення стануть стимулом для нових звершень, а професійні якості, знання й чесноти служать на благо розвитку нашої  громади та України!

 

 

З повагою,

 

Міський голова                                                                        Роман Круховський

 « повернутися до списку новин