Відбулось засідання XXXV сесії Тлумацької міської ради об'єднаної територіальної громади

Дата: 11.10.2019 14:44

Сьогодні, 11 жовтня, під головуванням міського голови Романа Круховського, в приміщенні Народного дому відбулось засідання тридцять п’ятої сесії Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади. В роботі сесії взяв участь перший заступник РДА М. Присяжнюк.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуто ряд земельних питань − затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)., розгляд заяв громадян щодо вилучення земельних ділянок із користування, надання дозволу на розроблення детального плану території (ДПТ).

Також розглянуті питання про створення центру надання адміністративних послуг Тлумацької ОТГ (віддлу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади) та затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Тлумацької ОТГ, про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Тлумацької ОТГ, про затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг в Тлумацькій міській раді об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області на 2019 – 2020 роки, про затвердження структури та чисельності апарату виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції, про погодження директора КП «Тлумачкомунсервіс», про затвердження Плану удосконалення надання послуги поводження з твердими побутовими відходами Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади, про затвердження тарифу на теплову енергію, виробництво теплової енергії, що виробляється на установках з використанням  альтернативних джерел, про надання згоди на прийняття майна у комунальну власність, про звіт голови постійної комісії Тлумацької міської ради з питань регламенту, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, духовності, молодіжної політики, спорту, туризму та захисту прав громадян про проведену роботу за 2019 рік, про затвердження Програми  громадського здоров’я Тлумацької міської ОТГ на 2020 рік «Запобігання поширенню небезпечних  вакциноконтрольованих інфекцій», про затвердження Програми протидії захворювання на туберкульоз в  Тлумацькій міській ОТГ на 2020 рік, про затвердження Програми «Медична та соціальна реабілітація дітей інвалідів на 2020 рік», про затвердження Програми розвитку первинної медичної допомоги Тлумацької міської ради ОТГ на 2020 рік, про затвердження Програми покращення  діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворень на 2020 рік, про зміну структури КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги» Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської областіро внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Тлумацький центр первинної медичної допомоги» та про звіт голови постійної депутатської комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, приватизації, управління майном та комунадьними підприємствами.

Депутатами розглянуто та поіменно проголосовано вищезазначені питання з яких прийняті рішення.