Фестиваль патріотичної пісні «Тернистий шлях до волі»

Дата: 15.10.2019 13:22

Благословення та держава,

В якої такі віддані сини!

Нехай боронить Матір Божа й Свята Церква

Від ворожнечі та війні.

У неділю, 13 жовтня, з нагоди Дня захисника України, 77-ї річниці створення УПА та Дня українського козацтва, пройшов фестиваль патріотичної пісні «Тернистий шлях до волі» в селі Остриня.

Представники влади, учасники фестивалю, жителі села святковою ходою під супровід троїстих музик пройшли вулицями села від клубу до сцени, де пройшло основне дійство.

Розпочався фестиваль в’язанкою повстанських та стрілецьких пісень у виконанні чоловічого квартету Тлумацького народного дому (кер. Р. Бойчук).

В рамках заходу згадали поіменно героїв-земляків, які віддали своє життя на Донбасі, також вшанували хвилиною мовчання усіх, хто загинув за волю та незалежність України.

З вітальним словом до жителів та гостей села звернувся міський голова Роман Круховський, в.о. староста с. Остриня Віталій Доронюк, а місцевий священнослужитель благословив фестивальне дійство.

Патріотичні пісні та композиції дарували усім аматори народного мистецтва з міста Тлумача, сіл Королівка, Гринівці, Колінці, Братишів, Тарасівка. Гостями дійства стали творчі колективи з сіл Олешів та Буківна Тлумацького району.

Завершився захід піснею «Єднаймося люди-родина». А ввечері пройшли масові гуляння під супровід живої музики.