Відбулось засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ОТГ

Дата: 24.10.2019 10:47

Сьогодні, 24 жовтня, в приміщенні  Народного дому м. Тлумача, під головуванням першого заступника міського голови Андрія Радовця  та керуючого справами виконавчого комітету міської ради Ігоря Одуда відбулось засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуті питання про затвердження плану заходів по безпеці дорожнього руху та  підготовку до роботи в зимовий період комунальних служб. про затвердження графіку роботи відділу надання адміністративних послуг (Центру надання адміністративних послуг Тлумацької ОТГ), про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню. про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами. про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 108 від 27.09.2019 р. та про надання одноразової матеріальної допомоги окремим громадянам тощо.

З розглянутих питань виконавчим комітетом міської ради прийняті відповідні рішення.